Strona główna Informacje o firmie Wentylatory ścienne Pliki do pobrania, dokumentacje Aktualne promocje Kontakt ZApytanie - dobór wentylatora
Przejdź na naszš stronę korporacyjnš
 
Wentylatory osiowe ścienne
Wyposażenie dodatkowe
Cenniki wentylatorów
Sklep internetowy
Pliki do pobrania
wentylatory kanałowe
wentylatory dachowe
wentylatory osiowe
wentylatory przeciwwybuchowe
wentylatory oddymiające
wentylatory chemoodporne
wentylatory promieniowe
wentylatory bocznokanałowe
wentylatory łazienkowe
termowentylatory
odciągi
odkurzacze przemysłowe
kurtyny powietrzne
przewody elastyczne
przewody wentylacyjne
akcesoria wentylacyjne
akcesoria elektryczne
 
 


HXM

Wentylatory osiowe przystosowane do pracy w dowolnej pozycji montażowej i przeznaczone do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza np.: garaży, piwnic, poddaszy, magazynów, etc.


Compact HCFT/B, HCBT/B

Wentylatory osiowe o unikalnej, bardzo zwartej konstrukcji przystosowane do montażu ściennego w dowolnej pozycji. Stosowane w wentylacji ogólnej pomieszczeń o charakterze użytkowym i przemysłowym.


AFD

Wentylator przeznaczony do transportu powietrza o wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności. Doskonale sprawdza się w suszarniach.

AFW
Wentylatory AFW są stosowane do wentylacji ogólnej - ogólna wentylacja lokali handlowych i hal przemysłowych, wentylacja magazynów, garaży i budynków użyteczności publicznej etc.


HXTR/HXBR
Wentylatory osiowe o zwartej konstrukcji przystosowane do montażu ściennego w dowolnej pozycji. Stosowane w wentylacji ogólnej pomieszczeń przemysłowych i użytkowych (sklepy, biura, garaże, magazyny).


HIT/HIB-NP
Wentylatory osiowe o dużej wydajności. Napęd pasowy. Szczególnie polecane do stosowania w rolnictwie i ogrodnictwie (fermy, suszarnie, szklarnie), a także przemyśle (fabryki, duże warsztaty).


HR

Wentylatory znajdują zastosowanie w urządzeniach chłodniczych, w wentylacji ogólnej pomieszczeń przemysłowych i użytkowych (sklepy, biura, garaże, magazyny)

HRT

Wirnik o profilowanych łopatkach, z blachy stalowej, pozwalający uzyskać duże wydatki przy niskim poziomie hałasu. Wentylatory znajdują zastosowanie w urządzeniach chłodniczych.


HRB

Wentylatory osiowe przeznaczone do pracy w dowolnej pozycji montażowej. Wirnik wyważany dynamicznie zgodnie ze standardem VDI 2060.

     
       
 
 
 
Copyright 2004 Venture Industries Sp. z o.o.        All rights reserved        Wykonanie: 2M SYSTEM
 
     
Przejdź na naszš stronę korporacyjnš Powrót na stronę głównš Kontakt Wyślij e-mail do nas